NAVIGÁCIÓ:

AKTUALITÁSOK:

Elsős bemutató órák

Bemutató órák
Január 6-án szombaton kaphattak betekintést iskolánkban folyó munkáról az leendő első osztályos szülők. A bemutató órákat és foglalkozásokat nagy érdeklődés követte.

Karácsonyi műsor

December 21-én 17:00 órai kezdettel tartottuk karácsonyi műsorunkat. A színes előadás, amelyen az iskolai művészeti csoportjai vettek részt nagy sikert aratott a nézők körében.

Technika verseny

Népmese Napja díjátadó
December 13-án rendeztünk meg intézményünkben az I. Dunántúli Technika, életvitel & gyakorlati verseny iskolai fordulóját.
Bővebben

Népmese Napja díjátadó

December 15-én került sor a Népmese Napja alkalmából meghirdetett rajzpályázat eredményhirdetésére. A pályázaton alsó tagozatos tanulók vehettek részt. A legjobb munkák készítői értékes könyvjutalomban részesültek.
Arany János jubileum

Arany János születésének 200. évfordulóján iskolánk aulájában emlékeztünk meg az intézmény névadójáról.

Az ünnepségen iskolánk valamennyi tanulója együtt énekelte a Nemzetőr dalt és szavalta a Családi kör című verset.

Az eseményről O2 Hírügynökség és GyőrPlusz TV videóban számolt be.

Arany Jubileum az Aranyban (GyőrPlusz)
Kétszáz éve született Arany János (O2 Média)

ELÉRHETŐSÉGEINK:
  • Cím:
    9024 Győr, Örkény István u. 6.

• OM azonosító:

• Szervezeti egységkód:
    GA1901

• Tel/fax:
    96/431-044,96/431-139

• Igazgató:
    detti@aranyj-gyor.sulinet.hu

• Titkárság:
    titkarsag@aranyj-gyor.sulinet.hu
    aranyiskolagyor@gmail.com

• Étkezési információ:
    menza@gek.hu

• Étkezés lemondása:
    96/510-680, 20/553-1820, lemondas@gek.hu

ÉTKEZÉS:

- Januári étlap
- Februári befizetés

ESEMÉNYNAPTÁR:

* Változás, hogy a Karácsonyi műsor időpontja december 14 (csütörtök) helyett, december 21 (csütörtök) lesz.

Csengetési rend

© 2017,  Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, 9024 Győr, Örkény István u. 6.